Cami ısıtma - Mimar Cami Isıtma Sistemleri ve Halı Altı Isıtma

Elektrikli ısıtma sistemleri ve fiyatları

Elektrikli ısıtma sistemlerini gelişen teknolojiyle birlikte karbon film ısıtıcılarla çok ekonomik olarak ısınmak artık mümkün. Halı altı elektrikli ısıtıcılar.

Elektrikli ısıtma sistemleri ve fiyatları Cami Isıtma

Elektrikli ısıtıcılar denince karbon film ısıtıcılar akla gelmektedir. Karbon film ısıtıcılar çok düşük bütçelerle ısınmaya olanak sağlamaktadır. Halı altı ısıtıcılarımız 2 yıl garantili olup çok uygun fiyatlara ısınma sağlayabilirsiniz. 

Karbon film ısıtıcılar camilerde de son derece ekonomiktir. Cami ısıtma da kullanılan film 80cm eninde 240watt gücünde olduğu için yüksek verimlidir. Cami ısıtma uygulanmadan önce halı altına keçe mutlaka döşenmeledir aksi halde verim çok çok düşecektir. Camilerimiz yüksek olduğundan dolayı ısınmalar gecikmekte ve istenilen verimde alınamamaktadır. 

Cami ısıtma yapılırken bu işin ehli ustalarla çalışmak gerekmektedir. Camilerde ısıtma sistemi bir defa yapıldığından en iyisi yapılmalıdır eğer yapılmazsa ilerleyen süreçte ciddi hasarlar verir ve dönüşü olmayan sebepler açabilir.

Mimar Grup | Cami Isıtma ve Zemin Isıtma Sistemleri


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Halı Altı Isıtma

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

Devamı
Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Devamı
Halı altı ısıtıcı - Evler için

Halı altı ısıtıcı - Evler için

Devamı
Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Devamı
Karbon Film Halı Altı Isıtma

Karbon Film Halı Altı Isıtma

Devamı

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma