Cami ısıtma - Mimar Cami Isıtma Sistemleri ve Halı Altı Isıtma

Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Halı altı ısıtıcı cami gibi büyük ve halka açık alanlarda etkili ve ekonomik bir ısıtma sağlayabilmek için parke altına döşenen ısıtma sistemleridir

Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ? Halı Altı Isıtma

Halı Altı Isıtıcı Nedir? Kurulumu

Halı altı ısıtıcı cami gibi büyük ve halka açık alanlarda etkili ve ekonomik bir ısıtma sağlayabilmek için ısıya dayanıklı parke altına döşenen yenilikçi ısıtma sistemleridir. Bu ısıtıcı sistemler ekonomiklik, etkili ısıtma ve çevre dostu olmasından dolayı büyük alanların ısıtılmasında sıkça kullanılmaktadır. Elektrikten tasarruf sağlaması nedeniyle kısa sürede kurulum masraflarını çıkarmakta ve tasarrufa geçilmektedir. Mimar Isıtma, bu sistemlerin kurulumunda kaliteli ve profesyonel hizmetin adresi olarak uygun kurulum maliyetlerinde hizmet vermektedir. Özellikle cami ısıtmasında sistemin kurulumunda kırma ve sökme işlemine gerek bırakmadığı için tarihi camilerin korunmasına da destek sağlamaktadır.

Halı Altı Isıtıcı Sistemler Nasıl Kurulur?

Öncelikle teknik ekibimiz kurulumun yapılacağı alanda keşif çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışma sırasında kurulumda gereken malzeme ve diğer konular tek tek belirlenerek halı altı ısıtıcı sistemler projelendirilmektedir. Oluşturulan proje rehberliğinde teknik ekipler öncelikle zemine zarar vermeden tabana yerden gelen soğuğu kesmek amacıyla alüminyum izolasyon malzemesi döşemektedir. Bunun üzerine ısıtma sisteminin kurulacağı alanlara şerit şerit karbon ısıtıcı film uygulamaktadır. Camilerde sadece saflara kurulum yapılmakta olup tüm alana döşeme yapılan projeler de bulunmaktadır. Isıtıcılı karbon filmler keçe ile destekli bloklar şeklinde üretildiğinden yerden gelen nem veya sel baskınlarında sudan bozulmamaktadır. Isıtıcı karbon filmlerdeki elektrik tesisatı ve termostat önce küçük panellere sonra da büyük kontrol paneline bağlanarak tesisat tamamlanmaktadır. Tesisat kurulumunun ardından üste ısıya dayanıklı parkeler döşenerek kurulum bitirilmektedir.

Halı Altı Isıtıcı Sistemlerin Kurulum Maliyetleri

Mimar Isıtma, halı altı ısıtıcı sistemlerin kurulumunda uygun fiyatlara çözüm ortaklığınızı yapmaktadır. Profesyonel hizmetin uygun fiyatlara sunulmasının en büyük nedeni tesisat ve kullanılan malzemelerin kendileri tarafından üretilmesidir. Firmamız kurulum yapılacak alan, proje, kullanılacak malzemeye göre kurulum fiyatlarını belirlemektedir. Net bir fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

 

Mimar Grup | Cami Isıtma ve Zemin Isıtma Sistemleri


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Halı Altı Isıtma

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

Devamı
Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Devamı
Halı altı ısıtıcı - Evler için

Halı altı ısıtıcı - Evler için

Devamı
Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Devamı
Karbon Film Halı Altı Isıtma

Karbon Film Halı Altı Isıtma

Devamı

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma