Cami ısıtma - Mimar Cami Isıtma Sistemleri ve Halı Altı Isıtma

Cami Elektrikli Isıtma Sistemleri

Mimar Isıtma, cami elektrikli ısıtma sistemlerinde halı altı ya da parke altına döşenebilen karbon film ısıtma ve alimünyum izolasyon malzemesi kullanmaktadır.

Cami Elektrikli Isıtma Sistemleri Cami Isıtma

Mimar Cami Elektrikli Isıtma Sistemleri

Mimar Isıtma, cami elektrikli ısıtma sistemlerinde halı altı ya da parke altına döşenebilen karbon film ısıtma ve alimünyum izolasyon malzemesi kullanmaktadır. Bu malzemeler elektrikli şekilde kurulmakta ve kontrol panelinden yönetilmektedir. Özellikle etkili ısıtma yapan elektrikli sistemler ısıtmadan ve elektrikten büyük tasarruf sağlayarak ilk aylarda dahi kurulum masraflarını geri kazandırmaktadır. Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin sağladığı en önemli diğer avantajlar 65 dereceye kadar etkili ısıtma sağlaması, sadece bazı saflarda ya da namaz kılınan alanlarda ısıtmanın çalıştırılabilmesi, yerde hasara neden olmadan kurulabilmesi şeklinde sıralanmaktadır. Profesyonel hizmeti uygun kurulum fiyatlarıyla almak için firmamızla mutlaka iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Mimar ısıtma tüm kurulum boyunca çözüm ortağınız olarak hareket ederek en etkili sistemi sizin için kurmaktadır.

Cami Elektrikli Isıtma Sistemleri Nasıl Kurulur?

Cami elektrikli ısıtma sistemlerinin kurulumu oldukça basit olmakla birlikte profesyonel hizmet veren firmaların uzman teknik ekiplerince kurulması gerekmektedir. Aksi takdirde projelendirmeden kuruluma sorunlar çıkabilmektedir. Öncelikle ekiplerimiz kurulum yapılacak camide keşif yapmakta ve gerekli ölçüleri almaktadır. Elektrikli ısıtma sisteminin tamamen projelendirilmesi yapılıp gerekecek malzeme listesi belirlenmektedir. Çoğu kendi üretimimiz olan kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle projeye uygun olarak kurulum yapılmaktadır. Kurulum sırasında ilk olarak zemine yani parke üzerine ya da yeni kurulan camilerde parke altına alüminyum izolasyon malzemesi koyulmaktadır. Bu malzemenin üzerine de karbon film elektrikli halılar döşenmektedir. Döşeme saf saf yapılmakta bunlar panellere bağlandıktan sonra tüm safların kontrolü büyük kontrol panelinde toplanmaktadır.

Cami Elektrikli Isıtma Sistemleri Kurulum Maliyeti

Firmamız cami elektrikli ısıtma sistemleri kurulumunu en uygun fiyat garantisiyle yapmaktadır. Kurulum maliyetlerini kurulum yapılacak alanın büyüklüğü, kullanılacak malzemeler ve kurulum tipi belirlemektedir. Kesin fiyat için bizi arayıp keşif yaptırmanız gerekmektedir.

Mimar Grup | Cami Isıtma ve Zemin Isıtma Sistemleri


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Halı Altı Isıtma

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

Devamı
Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Devamı
Halı altı ısıtıcı - Evler için

Halı altı ısıtıcı - Evler için

Devamı
Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Devamı
Karbon Film Halı Altı Isıtma

Karbon Film Halı Altı Isıtma

Devamı

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma