Cami ısıtma - Mimar Cami Isıtma Sistemleri ve Halı Altı Isıtma

Bilgisayarlı Cami Isıtma Panosu Özellikleri SP-6

Cami halı altı ısıtma sistemlerinde kullanılan Bilgisayarlı Pano Özelliklerini ve Sistemin Kullanım Şekli Hakkında Bilgi Almak için bizi arayabilirsiniz.

Bilgisayarlı Cami Isıtma Panosu Özellikleri SP-6 Cami Isıtma

Cami halı altı ısıtma sistemlerinde kullanılan Bilgisayarlı Pano Özelliklerini ve Sistemin Kullanım Şekli Hakkında Bilgi Almak için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. 0422 606 06 57

SP-6

CAMİ PANOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1- Kullanımı kolay geniş 5 inç ( DOKUMATİK EKRAN ) 

2- Menüye şifreli giriş ( Kendinize özel şifre oluştura bilme özelliği ) 

3- ( Firma bilgisi )( Firma telefonları )( E-posta )( Cami bilgisi ) bu özellikler ısıtma sistemi aktifken ekranda 45 saniyede bir görüntülenir.

4- Ana ekranda Bulunduğu il`i tarih saat cihaz bağlantısı internet bağlantısı [R-S-T-voltajları] anlık kullanılan güç [AMPER] derece [Film-Kışlık-Ortam] Namaz vakitleri ayrı ayrı olarak ekranda görüntülenir. Çalışan aktif saflar yeşil sistem arızaları kırmızı olarak görüntülenir. 

5- Namaz vakitlerinde istediğin safları seçebilme haftanın 7 gününden çalışmasını istemediğiniz günü kapatabilme vakit öcesi sonrası ayarı yapabilme ( imsak veya sabah vakitlerini seçebilme) panonuzda klima modülü varsa istediğiniz vakitlerde klima açıp kapatabilme. 

6- Haftalık çalışma ayarlarından haftanın 7 gününe ( 18 ) çalıştırma saati ekleyebilme istediğiniz gün & saatte istediğiniz safları dilediğiniz sürelerde çalıştırabilme. klima mödülünüz var ise klimalarınızı dilediğiniz saatte çalıştırabilme. 

7- Mod ayarlarından istediniz safları ( 1 dakida`dan 180 dakikaya ) kadar istediğiniz sürede çalıştırabilme. Klima modülünüz var ise klimalarınızı dilediğiniz sürede açıp kapatabilme. 

8- Tüm panolarımızda wifi özelliği mevcuttur.Bu özellik sayesinde internete bağladığınız cihazınıza üretici firma olarak uzaktan erişim sağlayarak tüm ayarlarınızı Cihazınızın yanındaymışız gibi firmamızdan YAPABİLMEKTEYİZ. 

9- TÜM cihazlarımız diğer ülkelerde çalışabilmektedir. (Saat farkı boylam enlem) girilerek bulunduğunuz ülkenin namaz vakitlerini ayarlayabilirsiniz. 

10- Cihazlarımızda ingilizce dil seçeneği mevcuttur 

11- Bulunduğunuz il`in plaka koduna göre ayarlanmış namaz saatleri mevcuttur. SINIRSIZ SÜRE namaz vakitleri mevcuttur ( ileri geri zamanlarını ) otomatik güncellemektedir. 

12- Sigortalarla uğraşmadan cihaz üzerinden ısıtma sistemini açma kapatma özelliği. 

13- İsteğe bağlı olarak her 10 dakikada 1 dakika ısıtıcılara dinlenme olanağı sağlar ( aktif & kapalı ) ve yine isteğe bağlı olarak tüm namaz vakitlerinin öncelerine ve sonralarına ilave çalışma süresi eklene bilmektedir. 

14- Cihazlarımızda şerefe özelliği sayesinde özel günlerde (cuma akşamları kandil günleri bayramlar ve hiçri yılbaşı günlerinde) minare aldınlatmasını çalıştırmanıza olanak sağlar. Şerefe çıkışına kontaktör takmak gerekmektedir. 

15- Camı ısıtmalarınızın ( film ve ortam ) sensörleri sayesinde istediğiniz derecelerde çalışmasını sağlaya bilirsiniz cihazımızda kışlık seçeneği mevcuttur bu özellik sayesinde vakit namazlarını kıldığınız bir bölme varsa cihazınızdan istediğiniz safı seçip camiden bağımsız çalıştırabilirsiniz bu odaya özel ayarlaya bilirsiniz 

16- Panolarınıza ek klima modülü alarak caminizdeki klimaları namaz vakitlerinde çalıştırabilirsiniz manuel olarak ve haftalık program ayarlarından`da çalıştırabilirsiniz. 

17- Cihazınızda sistem bilgisi mevcuttur bu bölümden ( 12 ay) elektrik tüketimini görüntüleyebilirsiniz ve bu bölümden (röle arıza) (yangın arıza) (film) (kışlık) sensörlerin arıza durumu görüntüleyebilirsiniz. bu özellik sayesinde elektrik tüketimine göre vakit önce sonra ayarlarını gözden geçirerek %50 enerji tasarrufu sağlıyabilirsiniz. 

18- Panolarımızda 6 saf`a kadar tek tek veya dilediğiniz safları çalıştırabilme seçeneği 

19- Uzaktan kumanda sayesinde ayarladığınız safları ayarladığınız sürelerde çalıştırabilme imkanı sağlar. 

20- Panolarınıza dilerseniz yangın dedektörü satın alabilirsiniz. 

21- Panolarınıza isteğe bağlı olarak klima modülü satın alabilirsiz. 

22- Panolarımız 100 volt 270 volt arasında çalışabilmektedir. 

23- Panolarımız tamamen sessiz çalışma özelliğine sahiptir. 

24- Panolarımızda şalt malzemeler (SIEMENS ve ABB) markalı ürünler kullanılmaktadır. 

25- Panolarımız tamamen kendi imalatımızdır. 

26- Panolarımız 2 yıl işçilik ve montaj hatalarına karşı garantilidir. (yıldırım ,yüksek voltaj & uygulama hataları garanti kapsamı dışındadır.) 

[ TAKLİTLER ASLINI YAŞATIR ]

Mimar Grup | Cami Isıtma ve Zemin Isıtma Sistemleri


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Halı Altı Isıtma

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

Devamı
Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Devamı
Halı altı ısıtıcı - Evler için

Halı altı ısıtıcı - Evler için

Devamı
Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Devamı
Karbon Film Halı Altı Isıtma

Karbon Film Halı Altı Isıtma

Devamı

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma