Cami ısıtma - Mimar Cami Isıtma Sistemleri ve Halı Altı Isıtma

Halı altı ısıtıcı - Evler için

Halı altı ısıtıcı Evlerde kullanılmak üzere hazırladığımız 6 metrelik ve 4 metrelik halı altı ısıtıcı modellerimiz vardır. ücretsiz kargo avantajı ile.

Halı altı ısıtıcı - Evler için Halı Altı Isıtma

Halı altı ısıtıcı

Halı altı ısıtıcılarımız evlerde kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Karbon film ısıtıcılar 6 metrelik ve 4 metrelik olarak hazırlanmıştır. Çok düşük elektrik tüketimine sahip halı altı ısıtıcılarımız dan 4 metrelik olan ısıtıcımız yaklaşık 0,55 kuruş elektrik tüketir.

Halı altı ısıtıcıların elektrik tüketimi

6 metrelik olan halı altı ısıtıcılarımız 0,70 kuruş elektrik tüketmektedir. Elektrik tüketimi saatlik olarak hesaplanmış yaklaşık hesaplamadır. Bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Halı altı ısıtıcılarımızın yanında eğer isteyen müşterilerimiz olursa Zaman ayarlı priz de ilave olarak göndermekteyiz.

Zaman ayarlı prizle kullanılmalıdır

Zaman ayarlı prizler 45 dakika çalıştırıyor 15 dakika kapalı kalmaktadır bu da halı altı ısıtıcınızın daha az elektrik tüketmesini sağlamaktadır. Halı altı ısıtıcılarımız yüksek kalitede malzemelerden üretilmektedir sudan sıvıdan etkilenmez. Delme ve kesme olmadığı sürece ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Halı altı ısıtıcılar zaman ayarlı prizle veya termostat ile kullanılmadığı sürece garanti dışıdır. 

Mimar Grup | Cami Isıtma ve Zemin Isıtma Sistemleri


Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1
Battalgazi, Malatya 44300
Türkiye
Telefon: 0532 545 59 90
Telefon: 0422 606 06 57
E-posta: mimarisitma @ gmail.com
Bilgi ve Siparişleriniz İçin Arayabilirsiniz

Halı Altı Isıtma

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

6 Metrelik Halı Altı Isıtıcı

Devamı
Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Halı altı ısıtıcı nedir? Kurulumu nasıl ?

Devamı
Halı altı ısıtıcı - Evler için

Halı altı ısıtıcı - Evler için

Devamı
Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Parke Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Devamı
Karbon Film Halı Altı Isıtma

Karbon Film Halı Altı Isıtma

Devamı

Cami Isıtma Kontrol Panosu

cami ısıtma panosuTam otomatik sessiz roleli cami ısıtma ısı kontrol panolarımız kendi üretimimiz olup 2 yıl garantilidir. Cami ısı kontrol panosunda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf Siemens markadır. cami ısı ve klima kontrol panolarımıztek tek saf açabilme özelliğine sahiptir. Açılan safları ekranda görebilirsiniz. %30 enerji tasarrufu. Uzaktan kumandalı tüm safları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Tüm illerin namaz vakitleri içerisinde yüklüdür.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma